CRF

CRF emulze je produkt pro údržbu asfaltu, který omlazuje a obnovuje stárnoucí vozovky. Emulze CRF obsahuje 11 % asfaltu třídy PG a stejné maltenové frakce, které dodávají vozovkám jejich pevnost a odolnost. Silnice ošetřené CRF jsou pružné, odolné a mají hladký jízdní povrch.

Reclamite

Jedná se o produkt lídra amerického trhu, firmy Golden Bear Oil. Tato vodou ředitelná malténová emulze penetruje do povrchu vozovky, kde obnoví původní chemické vlastnosti asfaltové směsi a vrátí vozovce již ztracenou pružnost, čímž zakonzervuje povrch před degradací, utěsní ho před vodou a navrátí mu vzhled nového povrchu.

CRAFCO je jediná společnost na světe …

CRAFCO je jediná společnost na světe, která vyrábí jak materiály pro opravy a údržbu komunikací, tak i stroje k jejich aplikaci. Díky více než 30 letým zkušenostem a neustálým inovacím je strojní zařízení CRAFCO na té nejvyšší úrovni, co se týká kvality, výkonu a uživatelského komfortu. Díky tomuto nabízí CRAFCO kompletní systém pro opravy a údržbu komunikací, máte vše z jednoho místa s jistotou, že vše funguje jak má.

Přejít nahoru