Minimelter 10

Crafco Minimelter 10 je horkovzdušný vařič asfaltových zálivek ohřívaný propanbutanovým hořákem s ručním horizontálním mícháním.

  • Crafco Mini vařiče jsou ideálním řešením pro firmy, které mají často zakázky menšího rozsahu (zalití spáry kolem kanálu, spáry po pokládce kabelu a pod), kvůli kterým se jim nevyplatí velký vařič. Tyto vařiče nabízíme za výhodnou cenu, přičemž garantujeme plnohodnotnou aplikaci asfaltových zálivkových hmot dle systému Crafco.  Jednoduše vložíte 2 krabice zálivkové hmoty Crafco do Minimeltru 10 nebo 2 až 6 krabic do Minimeltru 30, zapnete ohřev, ručně promícháte a do půl hodiny aplikujete do trhliny/spáry.

Minimelter 30

Crafco Minimelter 30 je horkovzdušný vařič asfaltových zálivek ohřívaný propanbutanovým hořákem s ručním horizontálním mícháním.

  • Crafco Mini vařiče jsou ideálním řešením pro firmy, které mají často zakázky menšího rozsahu (zalití spáry kolem kanálu, spáry po pokládce kabelu a pod), kvůli kterým se jim nevyplatí velký vařič. Tyto vařiče nabízíme za výhodnou cenu, přičemž garantujeme plnohodnotnou aplikaci asfaltových zálivkových hmot dle systému Crafco.  Jednoduše vložíte 2 krabice zálivkové hmoty Crafco do Minimeltru 10 nebo 2 až 6 krabic do Minimeltru 30, zapnete ohřev, ručně promícháte a do půl hodiny aplikujete do trhliny/spáry.
Přejít nahoru