KM 4-40

KM4-40 a KM4-48 jsou navrženy tak, aby je bylo možné táhnout za autem. Patentovaný skládací přívěs umožňuje okamžité a nenáročné spuštění. Zabudované ocelová kolečka nabízejí optimální ovladatelnost během umísťování nad poruchu a na těžko dostupná místa. Výhody KM4-40 a KM4-48 jsou bezkonkurenční. Tyto všestranné infračervené recyklátory jsou navrženy na běžně se vyskytující poruchy asfaltu – opravují otevřené spoje, síťové rozpady, propadlé nebo vypuklá místa, rozpady a nerovnosti kolem kanálů, výtluky a jiné poruchy.

KM 4-48

KM4-40 a KM4-48 jsou navrženy tak, aby je bylo možné táhnout za autem. Patentovaný skládací přívěs umožňuje okamžité a nenáročné spuštění. Zabudované ocelová kolečka nabízejí optimální ovladatelnost během umísťování nad poruchu a na těžko dostupná místa. Výhody KM4-40 a KM4-48 jsou bezkonkurenční. Tyto všestranné infračervené recyklátory jsou navrženy na běžně se vyskytující poruchy asfaltu – opravují otevřené spoje, síťové rozpady, propadlé nebo vypuklá místa, rozpady a nerovnosti kolem kanálů, výtluky a jiné poruchy.

KM LB 2-18X

Lehký univerzální infra nahřívač KM2-18X může být snadno přemístěn i do těžko dostupných oblastí. Jedná se o výkonný nahřívač, který je schopen pracovat mnoho hodin s pouhými dvěma 13 kg propanovým lahvemi.

KM LB2-16

Jednoduchý, lehký, univerzální, přenosný infra nahřívač typu posuvného vozíku, zvládne jeden operátor. Přenosná ohřívací deska se snižuje do pracovní polohy s minimálním úsilím. Vhodný pro malé výtluky, olejové skvrny nebo drobné poškození asfaltu.

CRAFCO je jediná společnost na světe …

CRAFCO je jediná společnost na světe, která vyrábí jak materiály pro opravy a údržbu komunikací, tak i stroje k jejich aplikaci. Díky více než 30 letým zkušenostem a neustálým inovacím je strojní zařízení CRAFCO na té nejvyšší úrovni, co se týká kvality, výkonu a uživatelského komfortu. Díky tomuto nabízí CRAFCO kompletní systém pro opravy a údržbu komunikací, máte vše z jednoho místa s jistotou, že vše funguje jak má.

Přejít nahoru