www.sunnahmart.com
hollister outlet
hollister uk
louis vuitton handbags
michael kors outlet online
nike free run
Stroje | REKMA-Trading, spol. s r.o.


Česky Slovensky English Deutsch Srbsky

Stroje

          

CRAFCO je jediná spoločnosť na svete, ktorá vyrába tak materiály pre opravy a údržbu komunikácií, ako aj stroje k ich aplikácii. Vďaka viac ako 30 ročným skúsenostiam a neustálym inováciám je strojné zariadenie CRAFCO na tej najvyššej úrovni, čo sa týka kvality, výkonu a užívateľského komfortu. Vďaka tomuto ponúka CRAFCO kompletný systém pre opravy a údržbu komunikácií, máte všetko z jedného miesta s istotou, že všetko funguje tak ako má.

Variče zálievkových hmôt CRAFCO ponúkajú neprekonateľnú rýchlosť v ohriatí materiálu na aplikačnú teplotu, minimálne nároky na údržbu a čistenie, vysoký denný výkon a bezpečnosť. Plne automatizované ovládanie uľahčuje obsluhu, navyše zaručuje správne používanie stroja a zvyšuje bezpečnosť. Jednoducho sa nastaví požadovaná teplota, stroj začne vyhrievať transferový olej na ohrev materiálu a patentovanú elektricky vyhrievanú hadicu a pištoľ. Keď teplota materiálu dosiahne požadovanú teplotu, spustí sa miešanie materiálu. Potom čo aj hadica dosiahne požadovanú teplotu, spustí sa čerpadlo a je možné začať pracovať. Nehrozí teda aplikácia materiálu pri nižšej teplote, než je predpísaná, ani poškodenie čerpadla alebo mixéra. Vďaka slaboprúdovej (12V) vyhrievanej hadici a pištoli, v ktorej materiál nemôže zatuhnúť a odpadá tak čistenie hadice kompresorom pri každej prestávke. Nie je ani nutné nahrievať hadicu na rošte.  Stroje obsahujú ďalšie bezpečnostné prvky ako zastavenie mixéra pri otvorení nakladacieho poklopu, takže nemôže prísť k vyšpliechnutiu materiálu a popáleniu obsluhy. Vkladanie materiálu je vyriešené veľmi jednoducho - materiál sa i s plastikovým obalom vytiahne zo škatule, položí na otvorený poklop, a následne sa celý poklop zavrie a materiál spadne do nádrže bez rizika pre obsluhu. Stroje dodávame i vo variante s výkonným kompresorom, ktorý ale nie je určený pre čistenie hadice, ale pre čistenie trhlín a škár prúdom stlačeného vzduchu, alebo pre vysúšanie trhlín a škár pomocou teplovzdušnej lanzety. Stroje je tiež možné podľa želania zákazníka dodať vo variante na podvozku, na podvozku so samo-pojazdom alebo vo variante „skid mount“, teda bez podvozku, na oceľovej doske pre používanie na ložnej ploche auta.

CRAFCO variče sú dostupné v niekoľkých veľkostiach podľa potrieb zákazníka

     • mini variče Mini 10 a Mini 30 (37 a 110 litrov)
     • variče SuperShot s vyhrievanou hadicou: SuperShot 60 (227 litrov), SuperShot 125 (473 litrov)
     • variče EZ 500 (500 litrov) s možnosťou voľby vyhrievanej alebo nevyhrievanej hadice

Fréza divokých trhlín CRAFCO Pavement Cutter 200 sa vyrába už viacej ako 30 rokov, pričom si udržuje postavenie najpredávanejšej frézy divokých trhlín na svete. Jedná sa o jednoduchý výkonný stroj, ktorý frézuje trhliny tak v asfaltových, ako aj v betónových povrchoch, pričom šírka i hĺbka rezu je nastaviteľná. Jednoduchá obsluha, dlhá životnosť a vysoký denný výkon robí z frézy Pavamenet Cutter najlepšiu voľbu pre prípravu trhlín.

Varič vysprávkových hmôt PATCHER je výkonný varič hmôt s kamenivom aplikovaných za horúca. Materiál je v nádrži ohrievaný transferovým olejom pomocou naftového horáka a je miešaný horizontálne uloženým hriadeľom. Vysprávková hmota je uvarená do 2 hodín a vďaka neustálemu miešaniu je kamenivo dokonale obalené a výsledná zmes homogénna. Patcher je ideálny pre zhotovovanie elastických mostných záverov, vysprávky výmoľov, opravy typu "fiber", opravy tenkých vrstiev, prípravu liateho asfaltu a podobne. Je dodávaný v dvoch veľkostiach Patcher I má kapacitu 1 tonu, Patcher II je dvojtonový.

 

  

EKOKOM - autorizovaná obalová společnost TOPlist