Společnost REKMA

Společnost REKMA – Trading, s.r.o. byla založena v roce 1991 na Slovensku, se sídlem v Holíči zaměřená  se specializací na opravy a údržbu asfaltových a cemento-betonových povrchů dálnic, silnic, letišť a mostů. Postupem času jak firma rostla a zesilovala svou pozici na trhu, rozhodla se firma expandovat do okolních států.

V roku 1998 byla následně založena firma REKMA Spol, s.r.o. v České Republice, se sídlem v Břeclavi, zaměřená  se specializací na opravy a údržbu asfaltových a cemento-betonových povrchů dálnic, silnic, letišť a mostů. Firma si posupně vybudovala silnou pozici na trhu, a dodnes se vyznačuje nejvyšší kvalitou, a neustálou inovací.

V roku 1998 byla založena REKMA Sp. z.o.o. v Polsku, se sídlem v Krakově, zaměřená  se specializací na opravy a údržbu asfaltových a cemento-betonových povrchů dálnic, silnic, letišť a mostů. Firma si postupem času vybudovala silné postavení na trhu, a stala se leaderem na Polskem trhu.

Zaváděním nových technologií a zkušeností nejen od firmy CRAFCOInc. si společnost REKMA vybudovala v krátkém období silné postavení na trhu.